Karacakılavuz’da şenlik zamanı Karacakılavuz’da şenlik zamanı


Volkan Nallar, Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası’nda düzenlenen Halk Günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.
Nallar, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “Seçim döneminde verdiğim en büyük sözlerden biri Süleymanpaşa Belediyesini birlikte yönetmekti. Bu noktada Halk Günü etkinliğimizi hazırladık. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi aldık. Bu noktada bazı vatandaşlarımızın da fikirlerinden yararlandık. Güzel bir çalışma oldu” dedi.

Halk Günü etkinliğinin devam ettirip görev süresi boyunca düzenli olarak yapmak istediğinin altını çizen Volkan Nallar, şunları kaydetti:
“Göreve başlayalı yaklaşık 45 gün oldu. Bu süreçte belediyemize yüklenen borçların tespitiyle mücadele ettik. Aynı zamanda devam eden hizmetlerimizin aksamaması için planlamalar yaptık. Bundan sonraki süreç adım atma süreci. Bütçemiz doğrultusunda Süleymanpaşalı hemşehrilerimin taleplerini de göz ardı etmeden önemli adımlar atacağız. Halk Günü etkinliklerimiz devam edecek. Vatandaşlarımız talep edecek, bizler de yapacağız. Bu görevi bana halk verdi, bu belediyeyi de halkla birlikte yöneteceğim.”

Kaynak: Haber Merkezi