Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından hazırlanan alan, 30 Mayıs Perşembe gününden itibaren kurbanlık satışı yapacak üreticilere tahsis edilecek.
Kurban Bayramı hazırlıkları çerçevesinde, Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından titizlikle düzenlenen satış alanı, üreticilerin ve vatandaşların rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm düzenlemeleri içeriyor. Alan, hijyen koşullarına uygun olarak hazırlandı.

30 MAYIS’TA ÜRETİCİLERE TAHSİS EDİLECEK

Rafet El Roman “Karpuz Şenliği”nde coşturacak Rafet El Roman “Karpuz Şenliği”nde coşturacak

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, Karadeniz Mahallesi’nde hazırlanan kurbanlık satış alanı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kurban Bayramı öncesinde halkımızın ve üreticilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına gerekli tüm hazırlıkları tamamladık. Kurbanlık satış alanımız, Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından büyük bir özenle hazırlandı ve 30 Mayıs'ta üreticilerimize tahsis edilecek. Amacımız, hem üreticilerimizin hem de vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapabilmelerini sağlamak. Şimdiden tüm halkımıza hayırlı bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Kurbanlık satışı yapmak isteyen üreticiler, 30 Mayıs Perşembe günü itibarıyla kendilerine tahsis edilecek alanlarda faaliyetlerine başlayabilecekler. Süleymanpaşa Belediyesi, vatandaşların kurbanlıklarını rahatça temin edebilmeleri için gerekli tüm düzenlemeleri ve denetimleri sürdürecek.

Kaynak: Haber Merkezi